دانلود آهنگ جدیدclose
انواع و اهداف نرم افزارهاي جاسوسی مختلف
زمان جاری : جمعه 13 تیر 1399 - 8:55 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

دانلود آهنگ جدیدclose

ارسال پاسخ
تعداد بازدید 254
نویسنده پیام
virus32 آفلاین


ارسال‌ها : 44
عضویت: 26 /6 /1397
تشکرها : 222
تشکر شده : 237
انواع و اهداف نرم افزارهاي جاسوسی مختلف
انواع و اهداف نرم افزارهاي جاسوسی مختلف نرم افزارجاسوسی هرچه نباشد، حداقل یک عامل آزاردهنده است که سرعت کامپیوتر را کم میکند، هارددیسک سیستم را بی جهت پر میکند و کامپیوتر شما را به هدفی برای تبلیغ کنندگان تبدیل میکند. فراتر از آگاهی از اطالعات خصوصی شما، نرم افزار جاسوسی میتواند بعنوان ابزاری برای جرائمی مانند تقلب در شناسایی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه لیستی از انواع مختلف نرم افزارهای جاسوسی و هدفشان ارائه می شود .
ثبت کنندگان نشانی هاي وب و صفحات نمایش ثبت کنندگان نشانیهای وب،
وبسایتها و صفحات دیده شده را ردیابی می کنند .ثبت کنندگان صفحه نمایش میتوانند یک تصویر سیاه وسفید کوچک )برای کم کردن حجم تصویر( از صفحه پیشروی شما در هر زمان بگیرند و این تصاویر را بدون اطالع شما ذخیره یا ارسال کنند. این روشها برای جاسوسی های خانگی متداول هستند.
ثبت کنندگان چت و ایمیل
این ثبت کنندگان یک کپی متنی از تمام ایمیل های واردشونده و خارج شونده و چت ها تهیه می کنند. یک جاسوس خانگی به کرات از این روش استفاده می کند . ثبت کنندگان کلید و کلمات عبور هنگامی که شما مشغول کار با کامپیوتر هستید، یک نفر باالی سر شما ایستاده است و اعمال شما را نظارت می کند!
ثبت کننده کلمه عبور
این کار را میکند یعنی کلمات عبور تایپ شده را ردگیری میکند. اما ثبت کننده کلید تمام آنچه را که تایپ میشود، ثبت میکند . حشرات وبی ! حشرات وبی بعنوان جاسوسان تبلیغ کننده یا نرم افزارهای تبلیغ شناخته می شوند .هنگامی که شما چنین نرم افزاری روی کامپیوتر خود دارید، بعد از انجام بعضی کارها، مانند تایپ کردن عباراتی در یک موتور جستجو، پنجره های بازشونده تبلیغاتی خاصی را مرتبط با عناوین مورد جستجو دریافت می کنید. این تبلیغات حتی گاهی می توانند زمانی که به اینترنت متصل نیستید، بر روی صفحه شما ظاهر شوند. اگر بطور پیوسته زیربار صفحات تبلیغاتی قراردارید، احتماال یک حشره وبی بر روی کامپیوتر شما نصب شده است .
مرورگر ربایان !


بعضی ها کامپیوتر شما را برای استفاده خودشان بخدمت می گیرند ـ کاربران نرم افزارهای جاسوسی می توانند اتصال شما را برای ارسال اسپم هایشان از طریق سرویس دهنده اینترنت شما، بربایند!!! به این معنی که یک اسپم ساز انگل می تواند هزاران ایمیل اسپمی را از طریق اتصال کامپیوترتان به اینترنت و آدرس ISP شما، ارسال کند. دسترسی های با سرعت و حجم باال به اینترنت معموال هدف این نوع کاربران قرار می گیرند. اغلب قربانیان متوجه نمی شوند که از اعتبار آنها سوءاستفاده شده است، تا اینکه به خاطر شکایت علیه اسپم ها، سرویس دهنده اینترنت اتصالشان را قطع کند .
مودم ربایان !
اگر برای اتصال به اینترنت از یک مودم و خط تلفن استفاده می کنید، یک فرد بیمرام !ممکن است قادر باشد یک شماره گیر آنالین برای برقراری یک اتصال جدید اینترنت بر روی کامپیوتر شما نصب کند. این اتصال ممکن است یک اتصال راه دور با هزینه باال باشد. هنگامی که قبض تلفن بدستان میرسد، به شما شک وارد خواهد شد. این نرم افزارهای جاسوسی اغلب داخل اسپم و ایمیلهای مربوط به امور جنسی قرار دارند .بازکردن ایمیل میتواند بصورت سهوی باعث آغاز نصب شماره گیر شود. این افراد بدذات !که پیگیریشان کار آسانی نیست، روی این حقیقت حساب می کنند که شما قبض تلفن را قبل از اینکه فرصت پیگیری داشته باشید، پرداخت می کنید.


دوشنبه 19 آذر 1397 - 19:08
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
[RB:Blog_Keywords_Tags] اشرارتیم
تشکر شده: 2 کاربر از virus32 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mrfucker & eblisshar &
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | انواع و اهداف نرم افزارهاي جاسوسی مختلف | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS
تاپیک های مرتبط
موضوع تاریخ تعداد پاسخ آخرین ارسال بازدید
[Post_Title] [Post_Date] [Post_Answer] [Post_Last_User] [Post_Hit]